Reactualizat la:

Agentia Nationala pentru Ocuparea Fortei de Munca

Agentii judetene pentru Ocuparea Fortei de Munca:

 (5 comentarii)

Rectifica

AJOFM ALBA

Adresa:

ALBA IULIA

Str. Nicolae Titulescu, nr.10B, bloc ,,Columna”,

Tel: 0258-811470

http://www.ajofm.alba.rdsnet.ro/

alba@ajofm.anofm.ro

ab_mpm@ajofm.anofm.ro

ab_it@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Arad

Adresa:

Arad

Str. Calugareni, Nr. 1 A, cod cod 310181

Tel: 0257-211791 / 0257-211230

www.arad.anofm.ro

arad@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Arges

Adresa:

Pitesti

B-dul Republicii nr 11

Tel: 0248222415

www.arges.anofm.ro

arges@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Bacau

Adresa:

Bacau

Str. I. S. Sturdza nr 63

Tel: 0234/576736;

Fax: 0234/510942

www.bacau.anofm.ro

bacau@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Bihor

Adresa:

Oradea

Str.Transilvaniei nr.2

Tel: 0259/436821

www.bihor.anofm.ro

bihor@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Bistrita-Nasaud

Adresa:

Bistrita

BISTRITA GARII 2-4

Tel: 0263236295

www.ajofmbn.ro

bistrita@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Botosani

Adresa:

Botosani

Calea Nationala , nr.85, Botosani, cod postal 710048

Tel: 0231.536792

0231.536792

www.botosani.anofm.ro

botosani@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Braila

Adresa:

Braila

B-dul Dorobantilor, nr. 603 – 605

Tel: 0239611386

www.braila.anofm.ro

braila@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM BRASOV

Adresa:

Brasov

Str. Lunga nr. 1A

Tel: 0268/416879

www.ajofm-bv.ro

office@ajofm-bv.ro

 

 

AMOFM Bucuresti

Adresa:

Bucuresti

str.Spatarul Preda, nr.12

Tel: 0213168142

0213161804

www.bucuresti.anofm.ro

amofm@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Buzau

Adresa:

Buzau

Str. Ion Baiesu, Bl.3A, parter

Tel: 0238.713216(tel/fax)

0238.710490

www.ajofm.buzau.ro/

ajofp@buzau.ro

 

 

 

AJOFM Calarasi

Adresa:

Calarasi

Str. 13 Decembrie Nr 12

Tel: 316542 ,

318375,

318376,

318377,

Fax 0242-331693

www.calarasi.anofm.ro

calarasi@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Caras-Severin

Adresa:

Resita

Str. Traian Lalescu Nr 17

Tel: 0255212160

www.ajofmcs.ro

office@ajofm.cs.ro

 

 

AJOFM Cluj

Adresa:

Cluj Napoca

Cluj Napoca, str. G.Cosbuc, nr.2

Tel: 0264590227

0264595214

daniel.don@ajofpcj.gmi.ro

cluj@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Constanta

Adresa:

Constanta

Lacului 14

Tel: 0241481531 / 673840

www.constanta.anofm.ro

constanta@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Covasna

Adresa:

Sfîntu Gheorghe

str. General Grigore Bălan, nr. 14.

Tel: 0267312157,

0267317045

www.covasna.anofm.ro

covasna@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Dambovita

Adresa:

Targoviste

Bd.Tudor Vladimirescu, nr.1A

Tel: 0245615932

http://www.dambovita.anofm.ro

dambovita@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Dolj

Adresa:

Craiova

Str. Eugeniu Carada, nr.13A

Tel: 0251306100

Fax: 0251306099

dolj@ajofm.anofm.ro

office@ajofmdolj.rdscv.ro

http://www.dolj.anofm.ro

 

 

AJOFM Galati

Adresa:

Galati

Str. Domneasca, nr. 191

Tel: 0236416311, 412262

www.galati.anofm.ro

galati@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Giurgiu

Adresa:

Giurgiu

Sos. Bucuresti Bl.202/5D Mezanin+parter

Tel: 0246/230613

www.giurgiu.anofm.ro

giurgiu@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Gorj

Adresa:

Tg-jiu

str. Lt. Col. Dumitru Petrescu nr. 1

Tel: 0253211568

0253218004

www.gorj.anofm.ro

gorj@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Harghita

Adresa:

Miercurea Ciuc

Bul. Frăţiei nr.2

Tel: 0266-313423

0266-371394

www.harghita.ajofm.anofm.ro

harghita@ajofm.anofm.ro

 

AJOFM Hunedoara

Adresa:

Deva

Piata Unirii, nr. 2

Tel: 0254-216151

0254-216088

www.ajofmhd.ro

ajofmhd@ajofmhd.ro

 

 

AJOFM Ialomita

Adresa:

Slobozia

Str. Lacului nr 10

Tel: 0243231809

0243231785

www.ialomita.anofm.ro

ialomita@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM IASI

Adresa:

IASI

Str.CUCU nr. 1

Tel: 0232254577

0232264682

www.ajofmiasi.ro

iasi@ajofm.anofm.ro

ajofmis@upcnet.ro

 

 

AJOFM ILFOV

Adresa:

Bucuresti

Str. Ruginoasa nr.4;sector 4 ;

Tel: 332.37.08

330.20.14

 

 

AJOFM Maramures

Adresa:

Baia Mare

Str. Hortensiei, Nr. 1 A

Tel: 0262227820

www.maramures.anofm.ro

office@ajofpmm.sintec.ro

 

 

AJOFM Mehedinti

Adresa:

DrobetaTurnu Severin

B-dul Carol I Nr. 3

Tel: 0252 / 31902

0252 / 319061

www.ajofmmehedinti.ro

mehedinti@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Mures

Adresa:

Targu-Mures,

str. Iuliu Maniu, nr. 2

Tel: 0265-269247

Fax 0265-268035

http://www.mures.anofm.ro/

ajofm@ajofm.mures.rdsnet.ro

mures@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Neamt

Adresa:

Piatra Neamt

Str. Privighetorii, Bl.B 13, parter

Tel: 0233-237780

0233-213424

www.neamt.anofm.ro

neamt@ajofm.anofm.ro

 

AJOFM OLT

Adresa:

SLATINA

Slatina, Prelungirea Crisan, nr.2

Tel: 0249 438 595

0249 432 276

www.olt.anofm.ro

olt@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM PRAHOVA

Adresa:

Ploiesti

Str. N.Iorga nr.1

Tel: 0244/ 577380

www.prahova.anofm.ro

prahova@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM SALAJ

Adresa:

ZALAU

Str. Tudor Vladimirecu, Bl. P 40

Tel: 0260-616317;

0260-612463;

0260-616348

www.salaj.anofm.ro

salaj@ajofm.anofm.ro

 

AJOFM SATU MARE

Adresa:

SATU MARE

Str. I.Ghica nr 36

Tel: 0261/770237

0261/770238

www.satumare.anofm.ro

satu_mare@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Sibiu

Adresa:

Sibiu

str. Morilor nr.51A

Tel: 0269-210882

www.ajofmsibiu.ro

www.sibiu.anofm.ro

informatica@ajofmsibiu.ro

sibiu@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Suceava

Adresa:

Suceava

Str Tudor Vladimirescu FN

Tel: 0230/523279

www.suceava.anofm.ro

suceava@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM TELEORMAN

Adresa:

Alexandria

STR.DUNARII, NR.1

Tel: 0247310155

0247315915

0247312944

http://www.teleorman.anofm.ro

teleorman@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Timis

Adresa:

Timisoara

B-dul. Republicii nr. 21

Tel: 0256/294627

0256/294231

0256/294628

www.timis.anofm.ro

timis@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Tulcea

Adresa:

Tulcea

Str. Grigore Antipa Nr. 10

Tel: 0240516858

www.tulcea.anofm.ro

tulcea@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Valcea

Adresa:

Rm. Valcea

str. Dacia, bl. Transcozia, sc. B, et. II

Tel: 0250735608/

0250732757/

0350414835

www.ajofm.vl.ro

ajofm_vl@rdslink.ro

 

 

AJOFM Vaslui

Adresa:

Vaslui

Spiru Haret nr 5

Tel: 0235/318184

0235/321222

www.vaslui.anofm.ro

vaslui@ajofm.anofm.ro

 

 

AJOFM Vrancea

Adresa:

Focsani

B-dul Unirii, nr.53 A

Tel: 0237 239059

0237 224677

0237 224678

www.vrancea.anofm.ro

vrancea@ajofm.anofm.ro ajofm@vrancea.info

 

Sursa: Agentia Nationala pentru Ocuparea Fortei de Munca, www.anofm.ro.

Fii reporter www.agenda.ro! Ai fotografiat sau ai filmat ceva iesit din comun? Trimite pozele si filmele la redactia@agenda.ro



Comentarii 5

Vă mulțumim pentru comentariul dumneavoastra. - comentariul va fi verificat de catre un editor si numai in cazul aprobarii va aparea pe site.

 
1000
/1000 caractere ramase

versiunea HTML a comentariilor

Autentificare



Ti-ai uitat parola?
Inregistrare user nou

Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe AGENDA.ro

Autentificati-va pe AGENDA.ro:




Ti-ai uitat parola?

Comentati pe AGENDA.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Inregistrare user nou